Екскурсія на кафедру ПМ і ТКМ

25 лютого 2016 року студенти 406-л групи спеціальності «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів» відвідали кафедру «Прикладного матеріалознавства і ТКМ» Сумського державного університету. Екскурсія була приурочена до тижня англійської мови, який проходив у нашому коледжі. Тож на екскурсії разом зі студентами були присутні викладачі англійської мови та голова циклової комісії спеціальності. Студенти ознайомились з обладнанням і приладами лабораторії кафедри «ПМ і ТКМ». Про роботу лабораторії дуже цікаво і змістовно розповів заступник завідувача кафедри Дегула Андрій Іванович. До речі, Андрій Іванович – випускник нашого коледжу. У 2000 році він закінчив навчання за спеціальністю «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів», а зараз, як і декілька попередніх років, викладає студентам-ливарникам дисципліну «Основи матеріалознавства». Студенти ознайомились з таким обладнанням як маятниковий копер для випробування металів на в’язкість, машина для випробування на розрив, прилади для вимірювання твердості і мікротвердості, обладнання для прокатки металів та обробки різанням, прилад для визначення прогартовуваності металів, апарат електроерозійної обробки металів, тощо, побували на ділянці випробувань неметалічних матеріалів та на зварювальній ділянці. Андрій Іванович відповів на запитання студентів щодо їх подальшого вступу та навчання у СумДУ, зокрема, студентів дуже зацікавила інформація про можливість отримати під час навчання також професію зварника після закінчення відповідних курсів. Отже, дякуємо за цікаву екскурсію та корисну інформацію!

Ви тут: Головна Новини Екскурсія на кафедру ПМ і ТКМ