17 лютого 2016 року відбувся Всеукраїнський конкурс проектів «Знайди себе у маркетингу!».

У конкурсі взяли участь учні 9-11 класів і студенти закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Конкурс проводиться за ініціативою кафедри маркетингу та управління інноваційною діяльністю Сумського державного університету за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради та Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

До організаційного комітету конкурсу надійшло більше 50 робіт від 127 учасників з України. Учасники мали змогу представити командні роботи і змагалися у трьох номінаціях:

– проект «Моя школа»;

– соціальний проект;

– комерційний проект.

Серед учасників конкурсу були і студентки 3 курсу спеціальності «Економіка підприємства» Машинобудівного коледжу СумДУ Андрухова Валентина, Король Аліна, Сергієнко Дарина.

Сергієнко Дарина презентувала проект «Ти здатен змінити чиєсь життя» про безпритульних тварин.

Андрухова Валентина та Король Аліна  презентували проект у номінації «Моя школа». Студентами був презентований рідний коледж: переваги навчання після 9 класу, сучасна матеріальна база, досягнення у спорті та навчанні, дозвілля студентів. Група підтримки у складі студентів 113-вс групи Матусевича Василя, Цибульник Анни та студентки 204-х групи Серпокрилової Марини виконали пісню «Я студент», чим вразили всю аудиторію.

За найкраще представлення свого навчального закладу студентки отримали приз за «Найяскравіший виступ».

Компетентне журі відмітило високий рівень підготовки студентів коледжу.

Ви тут: Головна Новини Найяскравіший виступ студентів Машинобудівного коледжу на Всеукраїнському конкурсі «Знайди себе у маркетингу»