МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Ціна чужої війни…

15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок.

Афганістан… Уже більше 20 років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла.

11 лютого 2016 р. у Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулася зустріч студентів 210-і групи Сумського машинобудівного коледжу СумДУ з воїном-інтернаціоналістом, підполковником запасу Олексієм Рудаковим.

Гість заходу, який під час Афганської війни 1979-1989 рр. перебував у м. Джабаль-ус-Сірадж, поділився власними спогадами про фронтові будні, військові операції та побут бійців у незвичних кліматичних умовах, міцну солдатську дружбу та її життєве значення для тих, хто знаходиться поряд зі смертю. У ході зустрічі Олексій Юрійович відповів на численні запитання молоді. Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять земляків, загиблих в Афганістані під час війни 1979–1989 рр.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав співробітники музею підготували виставку «Афганістан. Дорогами війни», що презентує унікальні фото, особисті речі воїнів-афганців, комплекси матеріалів наших земляків – ветеранів війни в Афганістані Юрія Ситниченка та Олексія Рудакова. Студенти із захопленням ознайомились з її експонатами.

Поставте скибку хліба на стакан

І голови схиліть в скорботі вічній

За тих, кого убив Афганістан,

Чиї він душі зранив і скалічив.

О, Україно! Ніжно пригорни

Усіх живих синів своїх, як мати,

Щоб ми уже не бачили війни,

Не чули щоб ніколи звук гармати.

Ви тут: Головна Новини Ціна чужої війни…

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua