Конкурс на створення кращого інформаційного буклету

«Увага! ЗНО-2016!»

З 1 лютого 2016 року в Україні стартувала реєстрація на проходження зовнішнього незалежного тестування. До цієї події кожного року готуються випускники шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, щоб отримати право на вступ до ВНЗ. Цьогорічна кампанія має свої особливості, про які має дізнатись кожен потенційний абітурієнт. Спробувати проінформувати студентів, які навчаються в коледжі, та тих, хто прагне вступити до вузу намагались і старшокурсники спеціальності «видавнича справа та редагування». Між студентами 413-ВС групи було проведено конкурс на створення кращого інформаційного буклету під загальною назвою «Увага! ЗНО-2016!». Конкурс надав змогу не лише проявити знання композиційної будови текстів, а й закріпити на практиці вивчення комп’ютерних видавничих технологій, виявити творчі здібності в дизайні та ілюстративному оформленні видавничої продукції. Кращими роботами визнано буклети Глобіної Влади, Ворушевої Анни, Цюх Марини. Вітаємо із перемогою і бажаємо їм нових творчих здобутків!

Ви тут: Головна Новини Конкурс на створення кращого інформаційного буклету