Економісти в «Школі бізнесу»

Кафедра економіки та бізнес – адміністрування вже три роки поспіль проводить зимові зустрічі в Бізнес – школі Сумського державного університету «Youth&Business». У цьому році ця зустріч відбулася 9 та10 січня . На даному форумі були присутні близько 70 чоловік ,серед яких студенти СумДУ ,студенти Машколеджу групи 308-е, це Головко Анна, Леонт`єва Анна, Сахно Альона, Сергієнко Дарина, Король Аліна, Андрухова Валентина, студенти 402 – о групи Мкртчян Олександр та Молокоєдов Володимир і студент 310 –і групи Семенов Данило, а також студенти 9-11 классів шкіл Сумської області.

У перший день проведення заходу зі студентами зустрілися підприємці в форматі «Історія успіху», провели майстер-класи за бізнес тематикою.

На другий день спілкування всіх студентів, учасників форуму було розбито на команди по 5-6 чоловік. Кожна команда розробила свою бізнес – ідею, яку і презентувала.

Були презентовані наступні різнопланові бізнес – ідеї:

- «Навчальний центр для дітей дошкільного віку»;

- «3D – принтер, або бізнес в сучасних технологіях»;

- «CAT CAFE» - кофейня із тваринами;

- «Відзеркалення» - фотостудія;

- «Дитячий скалодром»;

- «Готель для тварин»;

- «My Pastime» - анти кофейня;

- «YOUBIZ» - консультаційний пункт з питань бізнесу;

- «Чистюля» - клінінгова компанія;

- «НЄ АБЩАГА» - мініхостел.

Журі , яке складалось з викладачів кафедри та бізнес – спікерів одноголосно віддали перевагу бізнес – проекту «Готель для тварин», так як в м. Суми ця ніша бізнесу вільна.

Нагородження призерів, серед яких була і студентка Машколеджу Леонт`єва Анна відбулося в Fod music bar «Marinad».

Ви тут: Головна Новини Економісти в «Школі бізнесу»