Серед нас – шевченкознавці!

12 грудня на базі Сумського державного університету пройшов ІІ етап VI Міжнародного мовно-літературногоконкурсу учнівської та студентської молоді іменіТараса Шевченка. Цьогорічбагато студентів вищих навчальних закладів І–IVрівня акредитації виявили бажання позмагатися за першість. Тішить те, що інтерес до вивчення рідної мови, пізнання глибин слова зростає, а це означає, що серед молоді все більше і більше національно свідомих особистостей, які готові утверджувати державний статус української мови, піднімати її престиж серед однолітків. Про це свідчать й обрані теми творчих завдань. Журі, перевіривши роботи конкурсантів, вкотре впевнилося, що серця нашої молоді б’ються в унісон із проблемами сьогодення!

Серед кращих шевченкознавців є і наші студенти – студента 213-вс групи Смик Каріна зайняла почесне третє місце серед студентів філологічного спрямування!

Вітаємо з гарним виступом на конкурсі та бажаємо подальших звершень!

Ви тут: Головна Новини Серед нас – шевченкознавці!