Вітаємо студентів Машколеджу СумДУ з перемогою у XV фестивалі авторської пісні

Вітаємо переможців ХV фестивалю авторської пісні

та співаної поезії серед учнівської молоді!

4-6 грудня 2015 року відбувся ХV ювілейний фестиваль авторської пісні та співаної поезії серед учнівської молоді, який організували управління освіти і науки Сумської міської ради, клуб туристів-альпіністів ім. Є. Абалакова Палацу дітей та юнацтва, клуб авторської пісні «Булат».

У фестивалі взяли участь шість студентів Машинобудівного коледжу

Сум ДУ, учасники гуртка авторської пісні (керівник Титаренко А. В.), з них чотири стали переможцями.

Переможці:

Комендантова А. (313-вс група) – дипломант у номінації «Автор»

Цибульник А. (113-вс група) – лауреат у номінації «Виконавець»

Матусевич В. (113-вс група) – дипломант у номінації «Виконавець»

Козубиця Є. (113-вс група) - дипломант у номінації «Поет»

На фестиваль були запрошені й брали участь у концерті-відкритті на сцені машколеджу наші студенти-випускники - лауреати минулих років Сухова О., Козинець О.

Титаренко А.В. брала участь в організації фестивалю та роботі творчих майстерень. За багаторічну роботу з обдарованою молоддю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання молоді та з нагоди ювілею фестивалю Алла Валентинівна отримала Грамоту міського голови.

Спілкування із цікавими людьми, творча атмосфера, нові друзі, позитивний настрій залишились на згадку про фестиваль у кожного учасника, а також бажання творити, писати, співати, вдосконалюватись.

Бажаємо всім учасникам і переможцям фестивалю успіхів, здоровя, наснаги у творчості та всього найкращого!

Результати конкурсу, фоторепортаж та відгуки дивіться на сайті клубу «Булат»: http://www.bulatclub.com/

Ви тут: Головна Новини Вітаємо студентів Машколеджу СумДУ з перемогою у XV фестивалі авторської пісні