Обізнаний значить озброєний!

Останнім часом серед батьків, учителів та науковців усе частіше обговорюються питання про стан здоров’я нашого суспільства. Ми розуміємо, що через катастрофу на Чорнобильській АЕС, вихлопні гази, аварії на підприємствах та дорогах, бойові дії погіршується не лише стан нашої планети, а й фізичний стан кожного з нас.

Тож, наш куратор, Наталя Петрівна, яка дуже переймається здоров’ям сучасних студентів, вирішила обговорити з нами це питання. Вона запросила на зустріч тренера з надання першої медичної допомоги обласного управління екстреної медичної допомоги і катастроф. Юлія В’ячеславівна професійно володіє вміннями і навичками. Вона продемонструвала нам деякі вправи на випадок екстрених ситуацій. Студенти навчилися робити масаж серця, вивчили правила накладання джгута та пов’язок, засвоїли знання про надання допомоги постраждалим. Під час зустрічі було порушено ряд важливих питань та було вивчено багато цікавого та важливого матеріалу і правил, найважливішим з яких є «зберігати спокій». Зустріч була дуже насиченою та цікавою. Під час виступу тренера молодь виявляла зацікавленість і бажання пізнати нове. Студенти мали змогу перевірити свої знання на практиці. Надзвичайно багато запитань виникло в юнаків під час перегляду наукових на навчальних відеороликів.

Сподіваємось, прикрі ситуації ніколи не трапляться в нашому житті. Але, раптом що, ми зможемо врятувати чиєсь життя!

Потебенко Анна,

студентка 210-і групи

SAM 1127

SAM 1129

SAM 1130

SAM 1132

Ви тут: Головна Новини Обізнаний значить озброєний!