УКРАЇНСЬКА МОВА – СИМВОЛ ЄДНОСТІ І НАЦІЇ

Кафедра української мови Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка організовувала Всеукраїнський web-форум «Українська мова – символ єдності нації». Для участі потрібно було надіслати творчі роботи з актуальних проблем походження слов’янської писемності, української мови, про життя українських лінгвістів, цікаві факти про українську мову, власні відкриття та напрацювання в таких жанрах: есе; роздум; новела; цікаві факти; видатні мовознавці; історія розвитку; цитата.

Студенти Машинобудівного коледжу СумДУ активно долучились до конкурсу. Їхні роботи вражали багатоманітністю, креативністю і звичайно неабиякою любов’ю до рідної мови.

Альбіна Єндальцева, студентка, яка родом з російськомовного регіону, ще раз довела поетичними рядками, що українська – найкраща у світі; Черненко Даниїл заполонив філософічністю своїх віршів; проза Чибісової Євгенії наштовхнула кожного з читачів на роздумами про наше ставлення до української мови. А Золоткова Аліна і Завгородня Юлія вразили художнім талантом, підготувавши прекрасні плакати з цитатами про мову.

Роботи всіх учасників можна переглянути на сайті за адресою:  https://vk.com/um_web_forum.

Команда коледжу стала лауреатами конкурсу. Вітання нашим любителям української мови!

А завершити хотілось би словами однієї з учасниць Смик Каріни: «Українцю, ти мешканець величної країни рідної мови. Не дай загубити їй свою чарівність!».

Ви тут: Головна Новини УКРАЇНСЬКА МОВА – СИМВОЛ ЄДНОСТІ І НАЦІЇ