Літературно-музичний вечір «Народні традиції у наших серцях»

12 листопада 2015 року відбувся літературно-музичний вечір «Народні традиції у наших серцях», який організували та провели викладачі Біловодська Г.Г.  і Титаренко А.В. У затишній, святково прибраній аудиторії зібралися студенти-першокурсники 113-вс та 110-і груп. Були запрошені працівники бібліотеки, адміністрація, викладачі.

З почуттям гордості, патріотизму декламувалися  вірші українських поетів, виконувалися народні та сучасні відомі пісні, адже народна творчість є знаковою для нашої традиційної культури. Окрасою заходу були вишиті рушники, сорочки-вишиванки, віночки, намиста, стрічки, що стали сімейною реліквією і передаються з покоління в покоління. Студенти із захопленням переглянули відеоматеріали, під кінець заходу всі присутні співали разом…

Отже, такі зустрічі допомагають вчитися  творити красу, примножувати мистецький скарб нашого народу, передавати у спадок неоціненний дар – талант бути українцем і пишатись цим!

Ви тут: Головна Новини Літературно-музичний вечір «Народні традиції у наших серцях»