СТАРТУВАВ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ім. П. Яцика

image001Шістнадцятий конкурс із української мови ім. Петра Яцика (надалі Конкурс – авт.) проводиться в особливий рік для України, бо сьогодні українська мова – це мова нескореної нації, яка відстоює свою гідність та незалежність.

Унікальний мовний турнір був започаткований великим українцем із Канади Петром Яциком, а нині – це один із наймасштабніших національних проектів в Україні. Конкурс ім. П. Яцика був проведений уперше в 2000 році, маючи на меті піднесення престижу української мови серед молоді та утвердження її державного статусу. Відтоді Конкурс відбувається щорічно, відзначаючи кращих знавців української мови з-поміж учнів, студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів як України, так і зарубіжних країн. Варто зазначити, що в конкурсі беруть участь як українці, так і особи інших національностей, які знають українську мову й послуговуються нею. Як зазначає виконавчий директор Ліги українських меценатів Михайло Слабошпицький, Австралія, Греція, Канада, Китай, Португалія, Румунія та багато інших країн світу щорічно долучаються до змагань у кращих знаннях української мови.

У нашому коледжі до участі в конкурсі долучились студенти всіх спеціальностей, адже цей Конкурс – Свято Розуму та Патріотизму для нашої країни, нашого навчального закладу, наших студентів, незважаючи на те, яку спеціальність ти отримуєш.

Хоч конкурс Петра Яцика не шукає лінгвістичних геніїв, щороку завдання усе складніші. Треба добре знати і граматику, і стилістику; за словами знавців мови, найскладніше – написати твір.

Переможцями І етапу конкурсу стали:  Іванченко Анна (І курс); Смик Каріна (ІІ курс).

Бажаємо успіху всім учасникам XVІ Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика та перемоги в другому та Всеукраїнському етапах!

Ви тут: Головна Новини СТАРТУВАВ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ім. П. Яцика