12 листопада 2015 року в Машинобудівному коледжі СумДУ, з ініціативи студентів 313-вс групи спеціальності «Видавнича справа та редагування»,  відбувся круглий стіл на тему «Глобалізація та проблеми національної ідентифікації на початку ХХІ століття. Актуальні питання національно-патріотичного виховання», за участі студентів І-го та ІІІ-го курсів. Обговорення актуальних для сучасного українського суспільства питань проходило по таким основним напрямкам:

-          глобалізація та збереження національної ідентичності на початку ХХІ століття;

-          історичні етапи становлення українського етносу;

-          актуальні питання національно-патріотичного виховання в Україні на початку ХХІ століття.

Найбільша дискусія виникла по першому питанню: який вплив матимуть процеси культурної глобалізації на збереження національно-культурної самобутності, методи формування планетарної цивілізації, перспективи глобалізованого людства.

По другому питанню учасники круглого столу обговорили історичні етапи формування українського етносу та його перетворення на єдину націю, звернули увагу на складності цього процесу, виявили внутрішні та зовнішні фактори що вплинули на становлення сучасної української нації.

Наприкінці, учасники сформулювали завдання і принципи національно-патріотичного виховання та представили власні проекти.

Ви тут: Головна Новини Круглий стіл на тему «Глобалізація та проблеми національної ідентифікації на початку ХХІ століття. Актуальні питання національно-патріотичного виховання»