Урок від «Професіоналів»

18.11.2015 року студенти 413 та 313 групи спеціальності «Видавнича справа та редагування» перебували на екскурсії на телерадіокомпанії "Відікон". Окрім позитивних емоцій від побаченого, дізналися, де саме створюються програми, що виходять в ефір; оглянули телестудію, засоби та методи створення ефірного випуску; стали свідками процесу монтування відео. Студентам випала унікальна можливість відчути себе в ролі ведучих новин. Дехто під прицілом телекамер з мікрофоном та суфлером почував себе невпевнено, а інші, уявивши себе справжніми дикторами, отримували насолоду від процесу. Після закінчення практичної частини екскурсії всі поділилися своїми враженнями, дали інтерв’ю для новинного випуску на телеканалі, де розповіли про свої думки з цього приводу. Не менш цікавим було знайомство з регіональним«Діва-радіо». Студенти отримали від місцевого метра, програмного редактора Качанова Олександра, рекомендації на майбутнє.

Екскурсія була захоплюючою, повчальною. Студенти мали можливість не тільки ознайомитися з процесом створення новин та взяли в ньому участь, а ще й обрали для себе місця майбутньої практики, а в перспективі, можливо, і¾ роботи.Це була унікальна можливість остаточно впевнитися у правильності вибору своєї майбутньої професії і отримати певну долю «екстриму» та позитивних відчуттів.

Отенко А.

Ви тут: Головна Новини Урок від «Професіоналів»