Екскурсія на підприємство міста Суми ДП «Завод ОБ та ВТ»

6 листопада 2015 року студенти-ливарники 306-л групи побували на екскурсії на підприємстві міста Суми ДП «Завод ОБ та ВТ». Завод виготовляє обважені бурильні і ведучі труби для проведення бурильних робіт по здобуванню нафти і газу, а також широку гамму металопродукції у вигляді зливків, блюмів, поковок з вуглецевих та легованих сталей (у тому числі нержавіючих та жароміцних) за вимогами замовників. Вся продукція має дуже високу якість, її замовляють у країнах СНД, на Далекому і Близькому Сході, у Європі і Північній Америці. Підприємство використовує високотехнологічне обладнання із замкненим циклом виробництва: від виплавки сталі до випуску готової продукції. Плавка виконується в електродугових печах з наступною обробкою і доведенням на установці позапічної обробки сталі з електромагнітним перемішуванням и вакуумуванням, що дозволяє отримати сталь високої чистоти і якості. Розливання сталей здійснюється на установці безперервного розливання сталі або у виливниці. Отримані зливки піддаються куванню, термічній та механічній обробці. Завод оснащений найсучаснішими засобами контролю, обладнанням з активним контролем, лабораторією контролю якості. ДП «Завод ОБ та ВТ» зацікавлений у проходженні технологічної практики на підприємстві студентами машинобудівного коледжу з подальшим працевлаштуванням. Це приваблива та вигідна пропозиція для наших ливарників! Проведена екскурсія дуже сподобалась студентам.

Ви тут: Головна Новини Екскурсія на підприємство міста Суми ДП «Завод ОБ та ВТ»