25-та річниця Студентської революції на граніті

22 жовтня в Машинобудівному коледжі СумДУ відбувся виховний захід, присвячений 25-ій річниці Студентської революції на граніті. У ході заходу переглянули документальний фільм «16 днів. Революція на граніті», в якому ініціатори та учасники тих подій поділились своїми переживаннями про ті дні, дні складні та вирішальні водночас як для них, так і для держави в цілому. Ознайомившись з історичною довідкою, переглянувши фільм, подивившись інсценізацію про ті події, кожен з присутніх впевнився: революція на граніті – це те, що відбувалося в тодішньому суспільстві, це той дух свободи, який витав, ті сподівання, ті очікування, які були пов’язані з оновлюючими процесами, із сподіваннями на здобуття незалежності України.

Шановна молодь, будьте реалістами, ставте високі цілі, впевнено йдіть до мети, творіть майбутнє!!!

Ви тут: Головна Новини 25-та річниця Студентської революції на граніті