День захисника України

Жовтень багатий на визначні дати та події в незалежній Україні. Є цікаві справи і на рахунки студентів нашого навчального закладу та викладачів комісії соціально гуманітарних дисциплін.

Славна і багата історія нашого народу. Героїчну сторінку в неї вписали славні запорожці – степові лицарі, оборонці української землі, які колись безкрайніми степами вітром літали, шаблями ворогів змітали, на чайках по Дніпру гуляли...

Не дарма Президент України прийняв рішення святкувати День захисника України саме в день берегині козацтва – на Покрову. Наші студенти також виявили бажання в ці святкові дні продемонструвати свої знання з історії України, а саме про героїчні сторінки лицарства, хвилюючий світ буремної історії нашого краю через життя, боротьбу, подвиг і безсмертя козацького духу. 13 жовтня для команд ІІ курсу була проведена вікторина: «Чи знаєш ти історію українського козацтва ?».

У змаганнях студенти були справжніми козаками – нащадками славетного козацького роду. Такі ж відважні, волелюбні, кмітливі, відчайдушні й веселі!

Перемогу здобула команда «Козацька рада» 213вс групи.

Козацька слава не вмре, не загине!

Ви тут: Головна Новини День захисника України