Молодь творить завтрашній день!

Був звичайний літній день. Я просто сиділа на Facebook, гортала сторінку спільноти МНР у пошуках відео «Обличчя незалежності». І тут раптово прочитала: «Молодий Народний Рух та Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні проводитиме18–20 вересня в м. Києві «ІІІ Школу європейського політика». Для участі потрібно надіслати есе на тему «Чи потрібна децентралізація Україні, і що вона принесе?». «А чому б не спробувати?» – промайнуло голові. Неабиякою радістю стало те, що я згодом побачила своє ім’я серед переможців! Журі отримало на свою адресу 94 конкурсні роботи (есе) з більшості регіонів України. Відбираючи учасників, враховувались не лише якість конкурсних есе, але й мотивація, досвід громадської та політичної діяльності, охайність виконання роботи конкурсантами та ін.

Заняття в Школі були побудовані в форматі діалогу. Розклад містив лекції (лекторами стали іноземні політики, народні депутати України, відомі громадсько-політичні діячі), а також були і тренінги, і дискусії та звичайно практичні заняття – куди ж без них? «Школярами» стали учасники від 18 до 25 років з усіх куточків України, що тільки згуртувало нас.

Дивлячись на «тимчасових» однокласників, серце раділо, адже ця молодь уособлює прогресивну інтелігенцію, з якої будується теперішнє і майбутнє українців; рушійну силу, яка хоче будувати помірну децентралізовану модель нашої держави; рухливу деталь, яка безперечно допомагає і допомагатиме в реалізації розбудови. Так, звичайно, ми не всі станемо депутатами Верховної Ради, міських чи селищних рад, політиками вищого ешелону, але кожен з нас виніс чимало ідей. І нехай виконання цього домашнього завдання займе більше, ніж день, тиждень, але я впевнена, що ми ці знання застосуємо в житті, адже навіть, коли закінчились заняття, учасники підтримують зв’язок та ведуть конструктивні діалоги щодо наших починань та ідей.

Тому хочу побажати всім, хто мав відношення до «ІІІ Школи європейського політика», бути вірними своїм ідеалам та принципам, сформованим на базі європейських цінностей! Наснаги нам усім у реалізації своїх лідерських якостей в умовах сучасного політичного життя України! Молодь творить завтрашній день. Тепер за нього відповідаємо ми. Настав час зрозуміти це. Віднайди свою роль у формуванні майбутнього України! Коли ми разом боремося за єдину ціль, то здатні перемагати!

Ви тут: Головна Новини Вітаємо студентку 310-і групи Гураль Надію з перемогою в регіональному конкурсі «ІІІ Школи європейського політика».