Екскурсія у минуле

15 жовтня 2015 року студенти 413-ВС групи відвідали виставку Сумського обласного краєзнавчого музею, присвячену побуту жителів Сум кінця ХІХ – початку ХХ століття. В музеї представлені експонати, що характеризують життя міщан середнього та вищого класу, зокрема речі для особистого користування, весільне вбрання та інше. До уваги відвідувачів реконструкція вітальні, кухні та спальної кімнати, чимала кількість фотографій із зображенням вулиць міста, найвідоміших магазинів та дозвілля сумчан. Нам, як студентам спеціальності «Видавнича справа та редагування», найбільш сподобалися експонати, що представляли собою видавничу продукцію: візитки, які в залежності від соціального стану особи мали своє спеціальне оформлення; рекламні оголошення різноманітного змісту; навчальна література та зошити, які виготовлялися спеціально на замовлення для окремої дисципліни та на персональне ім’я. Нам представили фотографії найбільш відомих книжкових магазинів. Привернули увагу оформлення та тематика тогочасних газет «Сумскойвестник» та «Сумской голос». Загалом екскурс у минуле дозволив відчути «смак» тієї епохи.

Ви тут: Головна Новини Екскурсія у минуле