Дзвони Чорнобилю

Куратор 204-х групи Наливайко К.О. провела  зі студентами   1-2 курсів  виховний захід «Дзвони Чорнобилю»

Під час проведення заходу був даний аналіз історичним подіям 26 квітня 1986 року,вказаний вплив аварії ЧАЕС на навколишне середовище, а особливо на людину; відзначено подвиг українського народу при ліквідвції наслідків Чорнобильської катастрофи.

Захід супроводжувався  показом  слайдів та відеокадрів, що висвітлюють події даної трагедії

Ведучими були студенти 204-х групи – Гардижиєв М. та Грудіна А.

Читали поезії: Діченко В. (204-х),Горпінченко  А. (213-вс),Бєсєдовська  М. (108-е),
Білоцерковець  А. (108-е),Шаповалов М. (104-х),Гончаренко М.(108-е).

На виховному заході був присутній  Семенов Д.М.,який розповів студентам   про участь у ліквідації наслідків аварії у Чорнобилі в 1986році.

Виховний захід «Дзвони Чорнобилю» нагадав студентам про загибелі при ліквідації пожежі на АЕ, був пройнятий почуттям поваги і пам’яті  до трагічних сторінок України.

Ви тут: Головна Новини Дзвони Чорнобилю