«Застосування 3D принтерів у ливарному виробництві»

Студенти 406-л групи спеціальності «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів» Маренич Михайло, Рясний Андрій та Литвинов Віктор прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі науково-творчих робіт з металургії серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та посіли почесне друге місце, за що були нагороджені дипломом.

На конкурс була надіслана робота на тему «Застосування 3D принтерів у ливарному виробництві». Авторами роботи пропонується впроваджувати у ливарне виробництво друкування на 3-D принтері форм для отримання льодяних моделей, виготовлення 3-D моделей із паперу, воску, льоду та інших матеріалів, які замінять звичайні дерев’яні або металічні моделі. Запропоновані технології є новими та перспективними в галузі ливарного виробництва, оскільки дозволяють отримувати моделі з будь-яких матеріалів з потрібними властивостями та найскладнішої форми, витрачаючи при цьому менше часу та коштів, що значно скорочує цикл виготовлення ливарної форми. Крім цього, запропонована технологія дозволяє отримувати вироби з підвищеною точністю розмірів, гладкою поверхнею та покращує умови праці у ливарних цехах.

Вітаємо наших ливарників!

Моделі, виготовлені на 3D-принтері

Нагородження дипломантів конкурсу

Дипломанти конкурсу зі своїм керівником Гальченко Інною Георгіївною