Ти в серці мила і єдина, моя маленька Батьківщино!

15 квітня 2015 року в стінах Машинобудівного коледжу Сумського державного університету відбулися засідання обласного м/о викладачів соціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а та сьомий обласний конкурс краєзнавчих проектів «Історія – це поруч…» серед студентів ВНЗ І–ІІ р.а. Сумської області, в якому взяли участь 13 викладачів із 11 навчальних закладів області та студенти.

Цей конкурс – місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли під час захисту робіт відчуваєш дух часів, що пішли, це відчуття наповнює тебе.

На конкурсі можна робити замітки, годинами думати про те, що презентували учасники, можна просто мріяти, уявляючи себе то скіфом, то солдатом Північної війни, то бійцем, який ставить прапор над рейхстагом.

Конкурс розпочався з привітального слова директора Машинобудівного коледжу Антикова Миколи Миколайовича, який побажав студентам перемоги.

Відкрила конкурс літературно-музична композиція «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Можна по-різному ставитися до війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за щастя інших. Присутні доторкнулися до всіх бід, які принесла війнаІ не тільки Перша світова чи Друга, а й та, яка вирує і випалює Україну сьогодні. Український народ дорого платить за незалежність… І нехай те танго смерті, яке вирувало і вирує, нарешті відтанцює фінальне па. Студентка нашого коледжу звернулася до гостей зі словами болю за майбутнє України, які вклала у власний вірш «Мені болить за Україну»:

«Ми вистоїмо, українці, вірю,

Ще трішки залишилося страждать,

Я лиш про мирне небо мрію.

І знаю, на колінах ми не будемо стоять..!»

Цьогорічний конкурс був переповнений цікавими темами; кожна з робіт, наче пазл доповнювала цілісну дивограй-картину нашої маленької Батьківщини.

Поки журі визначали переможців та номінантів, викладачів чекала зустріч з виконавцями авторської пісні, а студенти взяли участь у тренінгу «Дорожня картка життя».

І ось хвилююча мить: оголошення результатів, нагородження!

Вітаємо учасників з перемогою, і в першу чергу над собою! Історики майбутні творіть далі, розкривайте сучасникам славетні сторінки Батьківщини!

Конкурс закінчився, час прощатися до наступного року!

Робочі моменти конкурсу

Учасники конкурсу

Підведення результатів

Нагородження переможця

Ви тут: Головна Новини Ти в серці мила і єдина, моя маленька Батьківщино!