Візитка циклової комісії викладачів

суспільно-гуманітарного циклу

Одним із головних напрямів роботи колективу викладачів нашої комісії є робота з обдарованими студентами, якіпримножують честь і славу нашого коледжу.

Перевал життя

Життя схоже на гори: круті підйоми і спуски, неприступні скелі, перевали, вершини. Мабуть таким було і життя видатного альпініста, учасника бойових дій ВВв, нашого земляка Миколи Моренця.

Про його подвиг в ім’я перемоги повідали на сьомому обласному конкурсі краєзнавчих робіт «Історія – це поруч…» студенти Машинобудівного коледжу Сумського державного університету Потапов Дмитро (201-о група), Столяр Микола (101-о група), Шепелєв Дмитро (210-і група), які зайняли почесне ІІ місце в змаганнях.

Яким прикладом може бути Микола Павлович для сучасної молоді? Чи здатна сьогоднішня молодь на подібний подвиг?

Учасники конкурсу досліджувала не до кінця розкриту тему – тему військових подій протягом 1942–1943 роках на Кавказі поблизу Ельбрусу. Воювати в горах складно, для цього потрібна серйозна підготовка, а також неабияка мужність та найкращі людські якості, які виявив наш земляк Микола Моренець. Ім’я Миколи Павловича занесено в історію українського і всесоюзного альпінізму. Усе життя Моренця – боротьба, подолання труднощів, що не можливо було б без мужності, самовідданості, сили, цілеспрямованості, волі, бажання жити, любити, творити! У сьогоднішніх нестабільних умовах в Україні такі особистості, як Микола Моренець, надихають українців рятувати людські життя, боронити свою рідну землю, змінювати світ на краще! Якщо ми маємо таке славетне минуле, таких героїв, то наше майбутнє буде світлим і щасливим!

Гори переформатовують людину. Гори лікують. Якими не були б високі гори – перевал знайдеться. Перевал життя … А, можливо, в житті кожного з нас теж є свій Перевал? Можливо, потрібно лише до нього дійти, розпізнати і не минути?

Студенти презентують свій краєзнавчий проект

Дмитро Шепелєв виконує пісню М. Моренця «Барбарисовий кущ»

Вітаємо наших студентів з почесним ІІ місцем!

Ви тут: Головна Новини Візитка циклової комісії викладачів