ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Як завжди, навесні, Машинобудівний коледжу СумДУ зустрічає учасників ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

26 березня 2015 року в олімпіаді взяли участь лише 11 студентів – переможців І етапу олімпіади зі всієї Сумської області. Машинобудівний коледж на олімпіаді представляли студенти Чорнобай Марина (310-ік група – спеціальність «Обслуговування програмних систем і комплексів») і Шепелєв Дмитро (210-і група - спеціальність «Обслуговування програмних систем і комплексів»).

Студентам було запропоновано 3 типи завдань: практичні завдання з Word, Excel, Access.

Після перевірки робіт були об’явлені результати олімпіади і переможці отримали призи. (див. рейтинг)

Вперше за історію проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації переможцем став представник Сумського технікуму харчової промисловості НУХТ. Наші студенти Чорнобай Марина і Шепелєв Дмитро посіли відповідно друге і третє місця.

Хочемо побажати і на майбутнє нових звершень та перемог нашим призерам, нехай весняне сонечко додає Вам більше творчого натхнення. І сподіваємося, що коледж ще багато – багато років буде відкривати двері учасникам олімпіади як з інформатики, так і з інших дисциплін.

Ви тут: Головна Новини ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики