Візитка циклової комісії викладачів суспільно-гуманітарного циклу

Основною метою викладачів нашої комісії є виховання розуміння Вітчизни як найдорожчої цінності; формування дбайливого ставлення до історії України, її культурної спадщини, до звичаїв і традицій народу; виховання готовності до захисту Батьківщини, зміцнення її честі та гідності.

10 березня 2015 року відбулася історична вікторина, учасниками якої стали команди груп студентів ІІ курсу. Один із турів було присвячено біографії, творчості та вшануванню пам’яті видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Завдання сприяли розвитку логічного мислення, збагаченню кругозору й дали можливість розкрити  потенціал кожного із студентів.

Переможцями вікторини стали студенти 210-і групи.

Традиційно навесні в коледжі проходить конкурс студентських робіт з краєзнавства «Історія – це поруч…». Не винятком став і цей рік. 16 березня юні краєзнавці поділилися своїми здобутками в цій галузі. Журі у складі викладачів соціальних дисциплін та психолога коледжу, познайомилися з дев’ятьма краєзнавчими роботами. Учасниками конкурсу були студенти І–ІІ курсів, а саме: Байдак Надія, Столяр Микола, Шаповал Михайло, Король Аліна, Андрухова Валентина, Леонтьєва Анна, Головко Анна, Мацегора Михайло, Шепелєв Дмитро, Потапов Дмитро, Нестеренко Ігор, Фещук Павло.

Різноманіття досліджень вразило актуальністю, науковістю та неабиякою творчістю. Кожна розвідка вирізнялася авторським баченням історичних реалій. Робота про сумські кінотеатри показала панораму дозвіллєвої структури нашого міста; сумські топоніми розкрили нові сторінки історії рідного краю; розвідка про сумських жінок схвилювала ще раз феміністок; дослідження про орган у Троїцькому соборі перенесло нас у музичне життя земляків; «Ще раз хочу повернутись на Луку…» – ці слова показали, що Сумщина стала однією з муз російського письменника А.П. Чехова; а розвідка про альпініста М.Моренця, який був учасником ВВв, підштовхнула кожного з нас задуматись про свою громадянську позицію у цей буремний час.

Усі учасники вкотре довели, що «той, хто не знає минулого, не знає майбутнього». Не забувайте і ви про це!

Ви тут: Головна Новини Візитка циклової комісії викладачів суспільно-гуманітарного циклу