prujmalna1

«Аспекти національно-патріотичного виховання молоді з позицій сьогодення»

27 листопада 2018 року на базі Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ЗВО І-ІІ р.а.

Розглядалась тема: «Аспекти національно-патріотичного виховання молоді з позицій сьогодення»

Цікавими і змістовними були виступи: директора Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Барилюка Ю.А., методиста Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області Докторович Г.І. «Аспекти національно-патріотичного виховання молоді з позицій сьогодення», викладача природничих дисциплін Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Яценко С.Г. «Виховання бережливого ставлення до природи – важливий аспект національно-патріотичного виховання», кандидата історичних наук, викладача суспільних дисциплін Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Коваленко Л.І. «Науково-пошукова робота в системі національного виховання», завідувача бібліотеки Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Паутової А.М. «Роль бібліотеки у вихованні патріота України».

В рамках засідання були проведені:

- екскурсія по коледжу, ознайомлення з навчально-матеріальною базою закладу;

- відкритий виховний захід: вистава драматичного гуртка Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ «Сорочинський ярмарок» (за п’єсою М.Старицького).

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання заступники директорів з виховної роботи ЗВО І-ІІ р.а. обмінялись враженнями від підготовки та проведення заходів, поділились своїми планами роботи на майбутнє.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції «Аспекти національно-патріотичного виховання молоді з позицій сьогодення»