prujmalna1

Золота осінь у Глухові

Яскравого сонячного ранку в розпал золотої осені 18 жовтня 2018 року перед методистами ЗВО І –ІІ рівнів акредитації Сумської області гостинно розкрилися двері Глухівського медичного училища – представники 14 навчальних закладів зібралися на чергове осіннє засідання.

З вітальним словом до присутніх виступила директор училища Коняєва Ганна Іванівна, яка окреслила напрямки роботи педагогічного колективу, поділилася здобутками викладачів училища. Про напрямки реалізації методичної проблеми училища говорила методист Троша Олена Володимирівна. В ході пленарного засідання були обговорені питання організації науково – дослідницької роботи студентів та позааудиторної роботи викладачів по підвищенню зацікавленості до предметів, які презентували методист Лебединського медичного училища Волошина Надія Іванівна, методист Сумського будівельного коледжу Бундак Марина Віталіївна та методист Коледжу СНАУ Лопатка Катерина Михайлівна. За круглим столом обговорили формування професійних та загальних компетентностей студентів на заняттях, організацію контролю якості знань.

Завершенням зустрічі на Глухівщині стала екскурсійна програма історичними памятками золотої осені у Глухові.