prujmalna1

22 листопада 2018 року в Машинобудівному коледжі СумДУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ЗВО І-ІІ р.а., у якому взяли участь 16 викладачів з 14 навчальних закладів області.

Учасників засідання привітав голова Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Сумської області Антиков Микола Миколайович, який зупинився на основних проблемах навчальних закладів, пов’язаних з реформуванням освіти.

Методичне засідання було присвячене пошуку шляхів реалізації Державного стандарту на заняттях хімії та біології в умовах оновлення сучасної системи освіти та її орієнтації на впровадження компетентнісного підходу. Викладачі обговорювали проблеми, з якими зіткнулися в цьому навчальному році: зміст дисциплін «Хімія» та «Біологія і екологія» за новими програмами, брак підручників, використання нових форм, технологій і методів роботи. Під час засідання круглого столу учасники об’єднання поділилися досвідом використання завдань професійного спрямування на заняттях хімії для різних спеціальностей.

20181122 120858

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології