prujmalna1

Засідання обласного м/о викладачів соціальних дисциплін та правових знань

15 листопада 2018 року на базі Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національно-педагогічного університету ім. О. Довженко відбулося засідання обласного м/о викладачів соціальних дисциплін та правових знань ЗВО І-ІІ р.а., у якому взяли участь 19 викладачів із 15

Заступник директора з навчальної роботи Заїка Олексій Михайлович гостино зустрів в актовій залі навчального закладу, познайомив гостей із напрямками навчально-виховного процесу та шляхами вирішення освітніх проблем, побажав плідної роботи. Емоційним налаштуванням став

Викладачі стали активними учасниками дискусії круглого столу з питань змін до шкільної програми з історії України та шляхів ефективної підготовки студентів до ДПА у формі ЗНО з історії України. Цікавими та змістовними стали виступи викладачів СВУМІКа Букіної Ірини Василівни «Поради щодо організації часу та підвищення власної продуктивності», ВКНЗ Шосткинське медичне училища Зайцевої Людмили Олександрівни «Краєзнавчий аспект у навчально-виховному процесі » та Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ Грибенка Олександра Миколайовича, який анонсував власний науковий доробок до 100 річчя української революції. Також викладачами на розгляд було поставлено питання про проведення обласної олімпіади з історії України (ХХ ст.) для студентів ІІ курсу ЗВО І-ІІ р.а. замість студентського проекту з краєзнавства: «Історія – це поруч..». Більшість присутніх підтримали цю ідею як нову форму роботи з обдарованими студентами.

Учасники засідання отримали океан емоцій та позитиву від екскурсії містом Глухів та Глухівським національно-педагогічним університетом ім. О. Довженка.

image002

image003

image004

image005