prujmalna1

Від творчого педагога до творчого студента: гармонія партнерської взаємодії

На базі Роменського коледжу Сумського НАУ 03 жовтня 2018 року відбулася міжобласна нарада викладачів (ОМО)гуманітарних дисциплін закладів вищої освіти І –ІІ р.а. Сумської області.

Тема: «Від творчого педагога до творчого студента: гармонія партнерської взаємодії».

Педагогічним досвідом ділилися викладачі Сумської, Львівської, Полтавської областей.

Було розглянуто актуальні питання методичної, наукової та навчально-виховної роботи:

-    Обмін досвідом: освітянські новації, пошук нових форм, технологій, методів роботи словесників.

-  Формування мовної та мовленнєвої компетентностей студентів коледжів та технікумів у підготовці до ЗНО: проблеми і перспективи.

-   Виклики часу: модернізація змістового, технологічного, ціннісного компонентів під час викладання дисциплін української філології у коледжах та технікумах.

-   Формування системи родинних цінностей на заняттях української літератури.

-   Використання елементів музейної педагогіки на заняттях української мови та літератури.

-   Креативні методи як засіб формування позитивної мотивації студентів під час вивчення української філології.

Учасники наради познайомилися зі звичаями, традиціями, історією Роменщини.

image001

image002

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Від творчого педагога до творчого студента: гармонія партнерської взаємодії