prujmalna1

Брейн – ринг - 2018

18 квітня 2018 року на базі Машинобудівного коледжу Сум ДУ було проведено засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін та брейн-ринг з економічної теорії серед команд ЗВО І – ІІ р.а. Сумської області.

В роботі засідання взяли участь голови циклових комісій та викладачі економічних спеціальностей наступних навчальних закладів:

• Сумський будівельний коледж – Барвінська С.М.;
  • Сумський медичний коледж – Юхно О.І.;
  • Коледж СНАУ – Самойленко А.М.;
  • Машинобудівний коледж Сум ДУ – Крамінська Г.В., Линець В.П., Скороходова Л.І.;
  • СВУМіК ім. Д.С.Бортнянського – Букіна І.В.

Згідно з планом роботи методичного обєднання було обговорено питання удосконалення економічної освіти студентів у формі круглого столу та був проведений фінал обласного конкурсу брейн-ринг.

Перше місце в конкурсі здобула команда Коледжу СНАУ (33 бали), друге місце – команда Машинобудівного коледжу Сум ДУ (30 балів) , третє – команда Сумського будівельного коледжу (25 балів), четверте - команда Сумського медичного коледжу (15 балів).

Склад команди МК СумДУ:

Радько Вікторія - 308 – е група;

Швець Анна - 308 – е група;

Богданець Вікторія – 208 – е група;

Левенець Лілія – 208 – е група;

Дубович Роман – 208 – е група.

Всі учасники гри виявили досить високий рівень знань з теоретичних основ функціонування ринкової економіки, ринкових законів та інфраструктури ринку. Про високий рівень підготовки студентів свідчить незначний розрив отриманих балів команд – учасників. Така форма змагань сприяє активізації пізнавальної діяльності студентів, встановленню неформальних комунікацій як на рівні студентів, так і на рівні викладачів.