prujmalna1

Ювілейний десятий

19 квітня 2018 року в стінах Сумського будівельного коледжу відбулися засідання обласного м/о викладачів соціальних дисциплін ЗВО І-ІІ р.а, у якому взяли участь 21 викладач із 19 навчальних закладів області, та десятий, ювілейний, обласний конкурс краєзнавчих проектів «Історія – це поруч…» серед студентів ЗВО І–ІІ р.а. Сумської області.

Цей конкурс – місце, де зустрічаються сьогодення та минуле. Коли під час захисту робіт відчуваєш дух часів, що пішли, це відчуття наповнює тебе.

Конкурс розпочався з привітального слова директор навчального закладу Гриценка Валерія Павловича, який познайомив гостей з історією навчального закладу та побажав студентам перемоги в першу чергу над собою. До учасників конкурсу та викладачів також звернувся знаний сумський краєзнавець, голова Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Корнієнко Олег Миколайович. За доброю традицією всіх конкурсантів було запрошено в коло дружби, щоб через дотики рук привітати, налаштувати на плідну роботу та побажати всім натхнення, удачі та успіхів.

Цьогорічний конкурс був переповнений цікавими темами. Кожна з робіт розкривала різносторонні цікаві сторінки нашої маленької Батьківщини.

Допоки журі визначали переможців та номінантів учасники конкурсу взяли участь у майстер-класі з декоративного розпису хною.

І ось хвилююча мить: оголошення результатів та нагородження!

Історики майбутні творіть далі, розкривайте сучасникам славетні сторінки Батьківщини!

Конкурс закінчився, час прощатися до наступного року!