prujmalna1

21 березня 2018 року було проведено обласне методичне об’єднання викладачів іноземних мов закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації Сумської області. У програмі засідання було організовано та проведено засідання викладачів та обласна студентська олімпіада з англійської мови.

На засіданні були присутніми 19 викладачів з навчальних закладів області. З доповідями на тему «Використання технологій e-learningпри вивченні англійської мови» виступили Кіншакова К.В.- викладач Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ, Петрук М.Л. - викладач   Глухівського медичного коледжу, Попова І.Г. та Парфенюк Т.Ю.- викладачі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С. Бортнянського.

В рамках засідання відбулась обласна студентська олімпіада з англійської мови. Під час олімпіади студенти демонстрували свої знання та навички із читання, аудіювання, письма, говоріння, за кожен з цих видів мовленнєвої діяльності студенти отримували відповідну кількість балів. В олімпіаді брали участь 13 студентів I- II курсів із вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації області. В чесній боротьбі перемогу отримав Хрущов Костянтин - студент Машинобудівного коледжу СумДУ 210-і групи спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», який із 80 можливих балів набрав 71,5 балів.

6

7

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації Сумської області