prujmalna1

ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики

30 березня 2018 року на базі Машинобудівного коледжу Сумського державного університету відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. Сумської області. У другому етапі взяли участь 18 студентів 1 курсу з шістнадцяти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а Сумської області

Урочисту частину відкрив та привітав учасників олімпіади голова ради директорів ЗВО І–ІІ рівнів акредитації Сумської області Антиков Микола Миколайович.

Математична олімпіада – це свято інтелекту, гордості й таланту. Участь у олімпіадах – це щоденна робота на заняттях і після занять, у навчальних закладах і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно.

Переможцями ΙΙ етапу стали:

1 місце - Макущенко Валерія (Машинобудівний коледж СумДУ),

2 місце - Харченко Діана (Машинобудівного коледжу СумДУ),

3 місце – Короткевич Владислав (Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ).

Перевірка показала, що найбільш складними виявилися завдання на побудову графіка тригонометричної функції та евристична задача.

У травні 2018 року Макущенко Валерія буде представляти Сумську область на ΙΙΙ етапі Дев’ятої Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів 1 курсів ЗВО І-ІІ р.а. України.

І шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає програма. Піднятися на вершину слави допомогли здібним студентам особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись. Бажаємо вам, юні обдарування, постійно підвищувати рейтинг рідної Сумщини та надалі здобувати перемоги!

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики