prujmalna1

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Як завжди, навесні,зустрічаються знавці інформатики і комп’ютерної техніки - учасники ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

27 березня 2018 року їх привітно зустрічав Коледж Сумського Національного аграрного університету. В олімпіаді взяли участь 19 студентів – переможців І етапу олімпіади зі всієї Сумської області.

Студентам було запропоновано 3 типи завдань: практичні завдання з MSWord, MSExcel, СУБД MSAccess. Завдання та місця учасників в аудиторіях були відібрані жеребкуванням.

Кожне завдання оцінювалось у 20 балів. Студенти працювали в аудиторії 2 години.

Всі викладачі, які супроводжували і готували студентів до олімпіади, долучилися до перевірки робіт:

1. 1)Текстовий процесор MSWord:
  • Нагорна Т.П. - Сумський будівельний коледж;
  • Бондаренко І.М. – Сумський медичний коледж КЗСОР;
  • Амельченко Л.В. - Хіміко-технологічний коледж ім. Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ;
  • Голубков В.М. - ВКНЗ СОР Путивльський педагогічний коледж ім.С.В.Руднєва.
  1. 2)Електронні таблиці MSExcel:
  • Лушницька Н.В. – Шосткинське медичне училище;
  • Руденко Ю.О. – Сумський коледж економіки і торгівлі;
  • Дубовик І.Ф. - Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту СумДУ;
  • Стайко В.В. - Машинобудівний коледж СумДУ.
  1. 3)СУБД MSAccess:
  • Федько Є.О. - Роменський коледж Державного ВНЗ «Київський національний економічний університет ім.. В. Гетьмана»;
  • Киш О.М. – Лебединське медичне училище ім. професора М.І.Сітенка
  • Романенко О.І. - Політехнічний технікум Конотопського інституту СумДУ
  • Кірдіщева О.В. - ВКНЗ СОР Лебединське педагогічне училище ім. А.С.Макаренка

Перевірка робіт учасників олімпіади проходила спокійно.

Після перевірки робіт були об’явлені результати олімпіади і переможці отримали призи.(див. рейтинг)

Грамотами та подяками директор коледжу Чортенко А.М. нагородив переможців і всіх учасників заходу.

Хотілося подякувати за організацію та проведення олімпіади адміністрації Коледжу СНАУ, членам комісії загальноосвітніх дисциплін коледжу, голові ЦК Єфременко О.А., а також всім педагогам, працівникам навчального закладу, що долучилися до проведення заходу.

Хочемо побажати і на майбутнє нових звершень та перемог нашим переможцям, нехай весняне сонечко додає вам більше творчого натхнення.

Переможець олімпіади, Теницький Олександр (Машинобудівний коледж СумДУ), представлятиме Сумську область на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, який проводитиметься 16-18 травня в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. Побажаємо йому гідно представити нашу область!

посилання на фото і роботи

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки