Засідання ОМО економічних дисциплін

8 листопада 2017 року відбулося засідання голів циклових комісій і викладачів економічних спеціальностей дванадцяти ВНЗ І – ІІ р.а. Сумської області на базі Машинобудівного коледжу СумДУ.  Засідання було присвячене обговоренню проблем складання навчальних планів у зв’язку зі  змінами назв спеціальностей і відсутністю стандартів підготовки фахівців, а також змісту підготовки фахівців згідно до вимог роботодавців.

Свою думку з наведених питань висловила Линець В.П., голова циклової комісії викладачів економічних дисциплін Машинобудівного коледжу СумДУ. Вона поділилася проблемами, які вирішує циклова комісія у зв’язку зі зміною назв спеціальностей та зміною змісту навчальних планів в умовах відсутності ОПП. Соколовська С.Ю., викладач Роменського коледжу ДВНЗ КНЕУ, розповіла про подібні проблеми, розроблені зміни до навчальних планів та проблеми, пов’язані із майбутньою акредитацією спеціальності. Валюх Е.Є., завідувач відділення МК СумДУ, зупинилась на необхідності внесення  змін  в програмах і змісті навчальних дисциплін згідно до вимог роботодавців.

Дмитрівський І.О., викладач економічних дисциплін Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка СНАУ, висловив свою думку щодо важливості  збереження навчальних закладів з підготовки молодших бакалаврів. Всі присутні підтримали таку позицію. Самойленко А.М., викладач економічних дисциплін Коледжу СНАУ,  ділилася  власним досвідом адаптації навчального процесу до вимог сьогодення та досвідом  застосування інтерактивних методів під час проведення занять з «Політекономії».

MO