МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

В гостях у майбутніх будівельників

image00122 листопада Сумський будівельний коледж гостинно розчинив двері для викладачів природничих дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області.

            Секція викладачів фізики та астрономії працювала над питаннями компетентністного підходу у викладанні дисциплін. Реалізації такого підходу у викладанні фізики була присвячена доповідь методиста фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Валентини Михайлівни Карпуші. Викладач фізики Хіміко-технологічного коледжу ШІ СумДУ Єфименко Світлана Миколаївна поділилася своїм досвідом з розвитку предметних компетентностей засобами цифрових лабораторій. Викладачі обмінялися думками з приводу перспектив фізичної освіти в Україні та обговорили організаційні питання ІІ туру студентської олімпіади з фізики.

Секція викладачів хімії та біології працювала над питанням впровадження інноваційних педагогічних технологій при викладанні хімії разом з кандидатом педагогічних наук, Заслуженим вчителем України Гирею Олексієм Олексійовичем.

            Крім того, викладачі  з задоволенням ознайомилися з експонатами виставки художніх робіт, присвяченій Дню гідності та свободи, милувалися поробками майбутніх будівельників «Друге життя непотрібним речам», з задоволенням випробували свої творчі здібності під час майстер-класу з техніки декупажу.  Всі учасники методичного обєднання щиро дякували господарям та сподівалися на нові приємні зустрічі.

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua