prujmalna1

27 жовтня 2017 року на базі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака відбулось засідання обласного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. з  теми: «Національно-патріотичне виховання та його роль у формуванні та становленні самосвідомості молодого покоління».

Учасниками засідання були заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Сумської області. Пленарна частина проводилась у приміщенні Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака.

Цікавими і змістовними були виступи заступника директора з виховної роботи Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака Журби С.О. «Національно-патріотичне виховання студентів у Глухівському агротехнічному інституту імені С.А.Ковпака сумського НАУ», керівника громадської організації «Військово-патріотичний рух «Джура» Негреби Ю.Л. «Діяльність громадської організації «Військово-патріотичний рух «Джура» та його роль у національно-патріотичному вихованні молоді», завідувача Народного музею С.А.Ковпака Зайцевої Н.О. «З досвіду роботи історичного клубу «Ковпаківець» у напрямку національно-патріотичного виховання».

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. обмінялись враженнями від підготовки та проведення заходів, поділились своїми планами роботи на майбутнє.

11

12

13

16