27 жовтня 2017 року було проведено обласне методичне об’єднання викладачів іноземних мов ВНЗ I-II рівнів акредитації Сумської області на базі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака. На засіданні були присутні 30 викладачів іноземних мов з навчальних закладів області. Для викладачів іноземних мов була проведена англомовна екскурсія навчальним закладом та театралізована екскурсія в Народному музеї ім. С.А.Ковпака англійською мовою.

На засіданні розглядались наступні питання: Реформа освіти. Закон «Про освіту» - Криворука В.В. (Лебединське педагогічне училище); Методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у 2017-2018н.р. - Косова Т.М. (Машинобудівний коледж СумДУ); Компетентнісно орієнтоване навчання іноземних мов у сучасних загальноосвітніх навчальних закладах - Савенко Ю.П. (Маловисторопський коледж СНАУ), Полозова Г.М. (Путивльський коледж СНАУ); Комунікативний підхід під час організації навчального процесу на заняттях з англійської мови та з англійської мови за професійним спрямуванням - Кіншакова О.В.(Сумський коледж харчової промисловості НУХТ), Петрук М.Л. (Глухівське медичне училище), Бондар Г.Ю. (Конотопський індустріально-педагогічний технікум); Застосування інтерактивних методів на заняттях з англійської мови як один зі шліхів підвищення ефективності вивчення англійської мови - Носатенко О.І. (Глухівський агротехнічний інститут імені С.А.Ковпака); Розвиток критичного мислення на заняттях з англійської мови - Лях Т.А. (Роменський коледж СНАУ); Мотивація як необхідна складова опанування дисципліни «Англійська мова» - Кисла Н.В.(Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва).

Учасники засідання відвідали концертну програму «Україна – благословенна Богом земля!», що завершило дуже плідне та конструктивне засідання викладачів іноземних мов обласного МО.

.1

3

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов ВНЗ I-II рівнів акредитації Сумської області