Засідання обласного методичного об’єднання вихователів гуртожитків

19 жовтня 2017 року на Базі Путивльського педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва відбулося засідання обласного методичного об’єднання вихователів гуртожитків ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з теми: «Корекційно-адаптаційний етап виховання особистості в гуртожитку».

Учасниками засідання були вихователі з різних навчальних закладів області: Глухівського агротехнічного інституту імені Ковпака, Сумського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій, Машинобудівного коледжу Сумського державного університету, Лебединського педагогічного училища, Сумського медичного коледжу, Глухівського медичного училища, Путивльського коледжу СНАУ, Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського, Путивльського педагогічного коледжу ім.С.В.Руднєва.

Цікавими та змістовними були виступи практичного психолога Путивльського педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва Вороніної Л.О. («Психологічні основи виховної роботи зі студентами нового набору»); вихователя гуртожитку СВУМіК ім. Д.Бортнянського Чаплигіної І.І. («Адаптація студентської молоді в гуртожитку»); вихователя гуртожитку Путивльського педагогічного коледжу Азаренко Ю.П. («Батьківський авторитет – могутня сила виховання»); вихователя гуртожитку Роменського коледжу СНАУ Крижановської Т.Б. («Формування відповідальності студентської молоді»); з інформацією про нові надходження періодики та преси виступила завідуюча бібліотеки СВУМіК ім.Д.С.Бортнянського Сотникова І.В.

В рамках засідання були проведені: вправа з елементами арт-терапії «Малюнок удвох»; експрес-огляд гуртожитку «Як вдома»; екскурсія до Молчановського монастиря; рефлексія: заняття з арт-терапії.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання обласного методичного об’єднання вихователів гуртожитків