27 вересня 2017 року на базі Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка СНАУ

27 вересня 2017 року на базі Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка СНАУ відбудбулася Міжобласна регіональна нарада викладачів української філології ВНЗ І-ІІ р.а.(ОМО). «Інновації в освіті та вихованні: сучасні тенденції і пріоритети компетентнісного підходу в підготовці майбутніх фахівців». Педагогічним досвідом ділилися викладачі Сумської, Харківської, Полтавської областей.

Учасники наради розглянули такі питання:

-           Компетентнісний підхід до вивчення філологічних дисциплін: із досвіду експрес-підготовки до ЗНО студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

-           Сучасна освіта та роль інновацій в трансформації філологічної науки.

-           Теорія і практика професійної підготовки фахівців у контексті загальноєвропейських інтеграційних процесів.

-           Сучасні проблеми виховання молоді у вищому навчальному закладі, шляхи їх вирішення.

-           Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця.

-           Сучасний діалог традиції та новаторства: педагогічна творчість, майстерність, професіоналізм викладача під час вивчення української філології (українська мова та література).

image002

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції 27 вересня 2017 року на базі Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка СНАУ