Брейн – ринг - 2017

19 квітня 2017 року на базі  Сумського коледжу економіки і торгівлі був проведений фінал обласного конкурсу «Брейн - Ринг» з «Економічної теорії» та «Політекономії» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області.

У грі взяли участь студенти наступних навчальних закладів Сумщини:

-               Коледжу СНАУ;

-               Сумського коледжу економіки і торгівлі;

-               Сумського будівельного коледжу;

-               Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ;

-               Сумського медичного  коледжу;

-               Машинобудівного коледжу СумДУ.

Перше місце в конкурсі здобула команда Сумського коледжу економіки і торгівлі, друге місце – команда Коледжу СНАУ, третє – команда Сумського будівельного коледжу).

Завдання конкурсу включали питання з тем:

«Основні напрямки економічної теорії»;

«Товарне виробництво»;

«Гроші. Грошовий обіг»;

«Ринок. Ринковий механізм»;

«Національна економіка»;

«Економічна циклічність».

Всі учасники гри виявили  високий рівень знань з теоретичних основ функціонування ринкової економіки, про що свідчить незначний розрив отриманих балів команд – учасників. Така форма змагань сприяє активізації пізнавальної діяльності студентів, встановленню неформальних комунікацій як на рівні студентів , так і на рівні викладачів.

Студенти отримали чудову нагоду поспілкуватися зі студентами інших навчальних закладів, впевнитися в своїх силах та виявити свій рівень знань на фоні кращих представників студентства області.