Обласне методичне об’єднання методистів

27 квітня 2017 року в Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ зібралися на весняне засідання методисти із 12 навчальних закладів області.

Зустріч розпочав директор коледжу Барилюк Юрій Ананійович, який у своїй промові зупинився на актуальних питаннях ВНЗ І - ІІ р.а. на порозі нової вступної компанії та надбаннями коледжу з питань методичної роботи. В рамках пленарного засідання були обговорені питання щодо функціональних обов’язків методиста , його самоосвіти як основи професійної майстерності (доповідач Пономаренко Тетяна Олександрівна, Сумський медичний коледж). За круглим столом познайомились з новими формами підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівних кадрів на прикладі Білорусії та Грузії (Стеценко Надія Вікторівна, Лебединське педагогічне училище), зупинились на питаннях атестації 2017 року.Учасники засідання прослухали доповідь кандидата технічних наук, викладача спеціальних дисциплін СКХП НУХТ Зигунова Олександра Михайловича «Використання мультимедійних технологій у навчальному процесі коледжу», переглянули методичну виставку викладачів різних циклових комісій, побували в кабінетах і лабораторіях спеціальних дисциплін, де познайомились з їх матеріально – технічною базою.