26 квітня 2017 року на базі Коледжу Сумського національного аграрного університету відбулось засідання обласного методичного об’єднання вихователів гуртожитків ВНЗ І-ІІ р.а. (голова об’єднання – вихователь гуртожитку Сумського вищого училища мистецтв і культури    ім. Д.С.Бортнянського Чаплигіна І.І.).

Розглядалась тема: «Батьки і діти! Діти і батьки, нерозділиме і довічне коло. Ми засіваємо життєйське поле, і не на день майбутній – на віки».

Цікавими і змістовними були виступи заступника директора з виховної роботи Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського Кірноз Т.М. «Спадкоємність ціннісних систем поколінь батьків і дітей», вихователя гуртожитку Коледжу Сумського національного аграрного університету Костян С.В. «Співпраця батьків і вихователів у вихованні особистості», вихователя гуртожитку Сумського медичного коледжу Лех Т.Ф. «До Вас, батьки, я серцем припадаю»,
вихователя гуртожитку Машинобудівного коледжу Сумського державного університету Стаднік О.М. «Родинне виховання», завідувача бібліотеки Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського Сотникової І.В. «Інформація про нові надходження періодики та преси», вихователя гуртожитку Глухівського медичного училища Спаських В.В. «Батьки і діти – спадкоємність поколінь», психолога Коледжу Сумського національного аграрного університету Коробової О.Г. - дискусія «Вічне питання».

В рамках засідання були проведені:

- зустріч з дирекцією Коледжу Сумського національного аграрного

університету,

- огляд виставки студентських робіт,

- перегляд студентського конкурсу «Вміла господиня».

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання вихователі гуртожитків ВНЗ І-ІІ р.а. обмінялись враженнями від підготовки та проведення заходів, поділились своїми планами роботи на майбутнє.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції «Батьки і діти! Діти і батьки, нерозділиме і довічне коло. Ми засіваємо життєйське поле, і не на день майбутній – на віки»