Змагання кращих фізиків

image002Їх було десятеро. Десятеро студентів з дев’яти навчальних закладів Сумської області, які взяли участь в обласному турі другої олімпіаді з фізики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Представники Сум та Шостки, Ромен та Конотопу, Лебедина та Путивля з Малим Висторопом зібралися в Машинобудівному коледжі Сумського державного університету двадцять шостого квітня – в річницю трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. Цій скорботній даті була присвячена відеогазета, підготована студентами Машинобудівного коледжу. Присутні віддали данину героям, які власним життям захистили все живе на Землі та вшанували память загиблих в тій страшній катастрофі хвилиною мовчання.

Після проведеного жеребкування були визначені завдання ІІ туру олімпіади з фізики і студенти приступили до роботи. Викладачі фізики теж не гаяли часу, а знайомилися з новітніми інформаційно-комунікативними технологіями – хмарним технологіями - під проводом доцента кафедри фізики та методики навчання фізики Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка кандидата педагогічних наук Каленика Михайла Вікторовича.

В очікуванні результатів учасники олімпіади налагоджували дружні стосунки, вчилися спілкуватися в «школі лідерства» за підтримки психолога Машинобудівного коледжу Коломієць Яни Михайлівни та студентського активу.

Підведення підсумків олімпіади та нагородження переможців стало фінальним етапом цього наповненого хвилюванням дня. Третє місце в обласній олімпіаді з фізики отримав студент Шосткинського медичного училища Чижов Єгор Андрійович, друге місце посіла Коленченко Марина Ігорівна з Путивльського педагогічного коледжу, а переможцем став студент Машинобудівного коледжу Білан Владислав Олександрович.

Бажаємо переможцям олімпіади і вісім учасникам творчих злетів, успіхів у оволодінні обраною спеціальністю та втілення в життя найсміливіших мрій!