Стратегія розвитку бібліотечної справи в Україні

18 квітня 2017року на базі Сумської обласної наукової універсальної бібліотеки відбулось обласне методичне об’єднання завідуючів бібліотек ВНЗ І-ІІ р.а. на якому було продовжено обговорення теми : «Стратегія розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року. Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України»». Голова об’єднання   Бегменко О.М. зупинилася на питанні: «Ринок електронних книг та бібліотечне партнерство. Бібліотека і книга в цифровому медіа світі». Заступник директора СОУНБ Дмитракова Н.В. поділилась досвідом роботи щодо створення страхового фонду рідкісних і цінних документів бібліотек та музеїв на базі КЗ «Сумська ОУНБ». Її доповідь підтримала  Отич Н.М.,зав. відділу інформаційно бібліотечних систем і маркетингу СОУНБ і надала методичну консультацію з теми: «Електронна бібліотека. Шляхи вирішення проблеми комплектування». Кратенко А.О.,викладач біліотечних дисциплін СВУМіК , виступила з темою : « Наукова комунікація в цифрову епоху. Міжнародні проекти та доступ до інформаційних ресурсів». Також був проаналізований блог методичного об’єднання, який постійно оновлюють актуальною інформацією з бібліотечної справи Понкратова Л.М., зав. бібліотеки коледжу СНАУ та Сотникова І.В., зав. бібліотеки СВУМіК.

image002

image004

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Стратегія розвитку бібліотечної справи в Україні