МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Кожному мила своя сторона (Г. Сковорода)

20 квітня 2017р. на базі Конотопського медичного училища відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів соціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а., у якому взяли участь студенти-учасники конкурсу та 15 викладачів з 14 навчальних закладів області. На урочистому відкритті конкурсу «Історія – це поруч…» з привітальним словом звернувся заступник директора з НМР навчального закладу Шапарєва Олена Степанівна, яка привітала гостей та побажала перемоги найсильнішому. Цікавою та змістовною була розповідь знаних місцевих краєзнавців Ш.М. Акічева та І.Е.Лисого. Для налаштування на роботу та перемогу студенти перед початком конкурсу традиційно об'єдналися в коло дружби. Перед історичним «боєм» студентський актив училища переніс гостей свята в атмосферу традицій та звичаїв рідного краю. Під час понад двогодинних змагань юні краєзнавці показали не тільки знання історії, традицій рідного краю, а й продемонстрували власні творчі доробки та історичні артефакти, віднайдені під час розвідок. У залі панувала доброзичлива атмосфера.

Допоки гості свята захоплювались краєвидами та архітектурою міста, журі плідно працювало – визначало переможців та номінантів.

       І ось хвилююча мить: оголошення результатів, нагородження… Конкурс закінчився – час прощатися до наступного року – Х ювілейного конкурсу.

image002

Учасники методичного об'єднання викладачів соціальних дисциплін

ВНЗ І-ІІ р.а. та студенти-конкурсанти

image004

Урочисте відкриття конкурсу

       image006

image008

image010

Виступ краєзнавців

image012

Робочі моменти

image014

image016

Вітаємо переможця – студента Сумського будівельного коледжу

Титаренка Ігоря Володимировича

image018

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua