«Толерантність у вихованні студентської молоді»

30 березня 2017 року на базі Професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О.Довженка відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ  І-ІІ р.а. (голова об’єднання – заступник директора з виховної роботи Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського Кірноз Т.М.).

Розглядалась тема: «Толерантність у вихованні студентської молоді».

Учасниками засідання були заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. Сумської області. Пленарна частина проводилась у приміщенні Професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О.Довженка.

Цікавими і змістовними були виступи помічника ректора Глухівського НПУ ім. О.Довженка з виховної роботи Любивого В.А. «Розвиток критичного мислення і толерантності засобами освітньої технології «Дебати» (з досвіду дебатного клубу університету 2013-2017), доктора педагогічних наук, професора кафедри освіти і комп’ютерних технологій Глухівського НПУ ім. О.Довженка Діордіци Таяни «Критерії позитивно-інформативної презентації», куратора академічної групи, викладача культурології Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського Скляренко А.М. «Етична компетентність сучасного викладача»,
заступника директора з навчально-виховної роботи Професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім.О.Довженка Туряниці З.В. «Місце толерантності у виховному процесі Професійно-педагогічного коледжу».

В рамках засідання були проведені:

- зустріч з дирекцією Професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О.Довженка ,

- огляд виставки студентських робіт «Толерантність у мистецтві»,

- перегляд концертної програми Толерантність – гармонія в різноманітті».

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. обмінялись враженнями від підготовки та проведення заходів, поділились своїми планами роботи на майбутнє.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції «Толерантність у вихованні студентської молоді»