Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

30 березня 2017року на базі Машинобудівного коледжу Сумського державного університету відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ І-ІІр.а. Сумської області. У другому етапі взяли участь 17 студентів 1 курсу з чотирнадцяти вищих навчальних закладів І-ІІр.аСумської області.

Урочисту частину відкрив та привітавучасниківолімпіадиголова Ради директорів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Сумської областіАнтиковМикола Миколайович.

Математична олімпіада – це свято, на якому сяють яскраві математичні ідеї і красиві судження.Кожен знає, що дух суперництва живе в кожній людині, аолімпіада– цеспосіб для змагання в математичній сфері!Бажання перемогти,стати кращим, знаменитим змусивзмагатисяюних математиківодин з одним. І все це звичайно заради самовдосконалення. Устудентів була можливість піднятися на щабель вище у своєму розвитку.Виконуючиолімпіаднізавдання конкурсанти показали, щолюдина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Широкі знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують ці крила, і з якими людина є освіченою у повному розумінні цього слова.

image001

ПереможцямиΙΙ етапустали студентиМашинобудівного коледжу Сумського державного університетуМедведєва Катерина (110-і група) -1 місце та Білан Владислав(110-і група) - 2 місце.

image003

У травні 2017 року Медведєва Катерина буде представляти Сумську область на ΙΙΙ етапі Восьмої Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів 1 курсівВНЗ І-ІІр.а.України.

Бажаємо натхнення, і пам’ятайте, як сказано в індійському прислів’ї: «Справа стоїть поряд з тим, хто стоїть; іде за тим, хто в дорозі; творить разом із творцем!» Нехай цією дорогою Вам буде добре йти!

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з математики.