Природничий форум

В останні дні листопаду 2016 року викладачі фізики, астрономії, хімії, біології та екології  технікумів, училищ і коледжів Сумської області зібралися на чергове засідання. Для них гостинно розчинив двері Сумський медичний коледж, адже сама зустріч співпала з тижнем природничих дисциплін навчального закладу. Представництво було досить широким: 39 викладачів з 21-го навчального закладу зустрічали у фойє не тільки газета та вікторина, але й студенти-медики, які демонстрували цікаві фізичні та хімічні  досліди.

Після брейк-кави до гостей звернувся директор коледжу О.В.Кононов. Він розповів про навчальний заклад та перспективи його розвитку, а також провів жеребкування по визначенню переможця вікторини. Приз – набір для вирощування декоративних кристалів -  отримала викладач фізики Машинобудівного коледжу СумДУ  Голубкова І.М.

Подальша робота  учасників  засідання проходила по секціях. Викладачі фізики та астрономії ознайомилися з використанням електронних ресурсів при викладанні астрономії. Цікава та змістовна доповідь кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри фізики та методики навчання фізики Сумського державного педагогічного університету

ім. А.С.Макаренка Пасько О.О. супроводжувалася демонстрацією можливостей віртуального телескопу WorldWeideTeleskopeта викликала

неабиякий інтерес у  всіх присутніх. Також викладачі обговорили  умови проведення обласної олімпіади з фізики, прийняли відповідне положення, спланували подальшу роботу секції.

На засіданні хіміко-біологічної секції заслухали доповідь викладача хімії ВКНЗ «Шосткинське медичне училище» Булітко С.М. з теми: «Сучасні педагогічні технології та їх використання на заняттях з хімії». Питання екологічної освіти в медичних навчальних закладах було висвітлено в виступах викладачів Пономаренко Т.О., Продан А.М., Шавша Л.М.  Також обговорили організаційні питання проведення олімпіади з хімії та внесли зміни в Положення про олімпіаду.

Захоплення гостей викликав і музей коледжу, і обладнання кабінетів та лабораторій, і атмосфера гостинності та затишку, що панує в навчальному закладі. Приємно знати, що підготовка майбутніх медиків знаходиться в надійних руках!

DSCF0597DSCF0565