МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчально-методичної роботи

27 жовтня 2016 року у конференційній залі Машинобудівного коледжу СумДУ відбулося засідання обласного методичного обєднання заступників директорів з навчально-методичної роботи, в якому взяли участь представники 19 навчальних закладів Сумської області.

     Учасників засідання привітав голова Ради директорів технікумів і коледжів Сумської області Антиков Микола Миколайович,  який зупинився на основних проблемах діяльності навчальних закладів на сучасному етапі, пов’язаних із реформою освіти.

    За круглим столом були обговорені зміни у законодавстві про освіту, реформа галузевих стандартів освіти, атестація загальноосвітної підготовки у коледжах та технікумах, питання атестації керівних кадрів.

   Заступники директорів з НВР ознайомилися з матеріальною базою коледжу, побували у компютерному центрі. Зацікавленість викликали роботи студентів компютерної спеціальності, що мають практичну спрямованість для роботи навчального закладу. У кабінеті спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» була представлена  концепція оформлення кабінету спеціальності, яка дозволяє бачити кожну дисципліну спеціальності в алгоритмі підготовки фахівця до його майбутньої  професійної діяльності.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчально-методичної роботи

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua